Last Christmas – nowy zwiastun komedii z Emilią Clarke

Na miesiąc przed Gwiazdką pojawi się specjalna na ten okres komedia romantyczna. Pojawił się nowy trailer promujący ten hit.

Kate, główna bohaterka grana przez Emilię Clarke jest wyjątkowym nieudacznikiem. Pracując jako pomocnik Świętego Mikołaja poznaje uroczego Toma, postaci granej przez Henry’ego Goldinga. Choć jest bardzo sceptycznie nastawiona w stosunku do mężczyzny, Tom z czasem zmienia jej zobojętniałą perspektywę patrzenia na świat. Trailer pozostawia w zaciekawieniu i zauroczeniu postaciami.

Zobacz również: Last Christmas – Emilia Clarke i Henry Goldig w komedii romantycznej

Komedie romantyczne ostatnimi laty nie cieszyły się uznaniem, ze względu na złą sławę nudnych i nieskłaniającymi do myślenia. To się zdaje zmieniać, patrząc na zarobki takich filmów jak Bajecznie bogaci azjaci, w którym grał m. in. Henry Goldig.

Film dotyka temat bezdomności oraz rozpadu rodziny, a te tematy były również poruszane przez George’a Michaela, więc dobór muzyki do filmu nie jest przypadkowy. Reżyser Paul Feig zalicza swój film do kategorii dramato-komedii romantycznej. Feig zdążył już wyreżyserrować kilka udanych komedii. Last Christmas ma szansę wskrzesić popularność świątecznych komedii romantycznych.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?