the old guard background Advertisement

Last Night in Soho od Edgara Wrighta z pierwszym zdjęciem

Nowy projekt Egara Wrighta zaczyna odkrywać swoje sekrety. Last Night in Soho otrzymało pierwsze zdjęcie, zamieszczone przez samego reżysera na Twitterze.

Last Night in Soho to tajemnicza produkcja, o której nie wiemy zbyt wiele. Edgar Wright podzielił się jednak informacją w jakich klimatach utrzymany będzie film. Według reżysera, zobaczymy psychologiczny horror, który ma przywodzić na myśl na przykład Wstręt Romana Polańskiego. Pojawiły się również porównania do Nie oglądaj się teraz Nicolasa Roega. Dla twórcy, bardzo ważne jest również miejsce akcji filmu.

Zdałem sobie sprawę, że nigdy nie stworzyłem filmu o centralnym Londynie – szczególnie Soho, gdzie spędziłem dużą część ostatnich 25 lat. Hot Fuzz i Wysyp żywych trupów były filmami o miejscach, w których mieszkałem. Ten będzie o miejscu, w którym żyłem.

Zobacz również: Ptaki Nocy – zwiastun oraz nowe zdjęcia z filmu wyciekły do sieci!

Last Night in Soho to film, w którym Edgar Wright odpowiada zarówno za reżyserię jak i scenariusz. Reżyser, oprócz wcześniej wspomnianych filmów, odpowiedzialny jest za taki hity jak Baby Driver, czy Scott Pilgrim kontra świat. W pisaniu pomagała mu jednak Krysty Wilson-Cairns (1917). W produkcji zobaczymy Anya’e Taylor-Joy (Split), Matta Smitha (The Crown) i Terence’a Stampa (Superman). Premiera filmu przewidziana jest na 25 września 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?