Legion samobójców – David Ayer prezentuje zdjęcia z wczesnej fazy produkcji

Mocno oczekiwany przez fanów team-up złoczyńców i antybohaterów w postaci Legionu samobójców wypadł przy najlepszych chęciach blado, a Ayer nie będzie już tworzyć kolejnej części. Reżyser jednak podrzucił nieco dodatkowych smaczków z produkcji.

Chodzi o wczesną fazę tworzenia Legionu samobójców. Na sprezentowanych zdjęciach widzimy kolejno Margot Robbie jako Harley Quinn, Jareda Leto już z jokerową charakteryzacją oraz pierwszy model 3D przedstawiający maskę Deadshota.

Zobacz również: Winter Soldier w solowym filmie o Czarnej Wdowie?

Pierwsza część Legionu samobójców, mimo bardzo negatywnych opinii w mediach, zarobiła naprawdę spore pieniądze, łącznie ponad 745 milionów dolarów. Film jest także laureatem Oscara, i mimo że tylko w kategorii najlepsza charakteryzacja, to jednak niewiele dzieł superhero, które mogą poszczycić się tą statuetką. Obsadę pierwszej części stanowią min. Will Smith jako Deadshot, Jared Leto jako Joker, Margot Robbie jako Harley Quinn, Cara Delevingne jako Enchantress, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Jai Courtney jako Boomerang. Reżyserem był David Ayer.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Legion samobójców

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?