Legion samobójców – oto Joker Jareda Leto we wczesnej fazie zdjęć

Zdążyliśmy się już nasłuchać o poucinanych wątkach z filmu Davida Ayera, na czele z kompletnymi zmianami przy postaci słynnego klauna, który ostatecznie zaliczył ledwie epizod.

Teraz pokazano zdjęcie Jokera z wcześniejszej fazy Legionu samobójców. Inny, bardziej surowy układ tatuaży oraz kolor uzębienia mogły być związane z tym, że szykowano go do brutalniejszych scen niż to, co pokazano ostatecznie w filmie. Szczególnie rzucają się w oczy napisy hahaha w miejscu brew.

Zobacz również: The Batman – Paul Dano zagra Człowieka-Zagadkę!

Pierwsza część Legionu samobójców, mimo bardzo negatywnych opinii w mediach, zarobiła naprawdę spore pieniądze, łącznie ponad 745 milionów dolarów. Film jest także laureatem Oscara, i mimo że tylko w kategorii najlepsza charakteryzacja, to jednak niewiele dzieł superhero, które mogą poszczycić się tą statuetką. Obsadę pierwszej części stanowią min. Will Smith jako Deadshot, Jared Leto jako Joker, Margot Robbie jako Harley Quinn, Cara Delevingne jako Enchantress, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Jai Courtney jako Boomerang. Reżyserem był David Ayer.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Legion samobójców

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?