Leonardo DiCaprio gwiazdą nowego filmu Guillermo Del Toro!

Guillermo Del Toro znalazł główną gwiazdę swojego nowego filmu zatytułowanego Nightmare Alley. Rozmowy w tej sprawie prowadzi Leonardo DiCaprio, którego już w sierpniu zobaczymy w Pewnego razu… w Hollywood.

Nowy film Del Toro będzie ekranizacją książki Williama Lindsaya Greshama, w Polsce znanej pod tytułem Zaułek Koszmarów. Ta powieść doczekała się już filmu w 1947 roku w reżyserii Edmunda Gouldinga.

Del Toro

Fot. Variety

Lata trzydzieste XX wieku to były pozornie inne czasy, gdzie popularne były jarmarki osobliwości i wróżenie z kart tarota. Będąc naganiaczem widzów do jarmarcznych bud pełnych dziwnych postaci, Stan Charlisle wystarczająco dużo zobaczył, by chcieć w życiu czegoś więcej. Ma na tyle sprytu i ambicji, żeby oczyma wyobraźni zobaczyć siebie u boku pięknej Molly w roli medium w jego własnym show. Żeby to się udało, Stan musi tylko wcześniej zabić jednego pijaczka i zająć się wdową  po nim, żeby nauczyła go najlepszych sztuczek.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – recenzja największego filmu Marvela!

Meksykański reżyser napisał scenariusz wraz  z Kim Morgan. Będzie jednym z producentów projektu. Zdjęcia mają ruszyć już jesienią. Filmografię Del Toro zamyka nagrodzony Oscarami Kształt Wody.

Źródło: Variety/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?