the old guard background Advertisement

Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut – w filmie pojawi się wczesna wersja Steppenwolfa?

Jeszcze w Batman v. Superman istniała usunięta scena, w której Lex Luthor komunikował się ze Steppenwolfem. Ten jednak powrócił w Lidze Sprawiedliwości w bardzo… dyskusyjnej formie.

Zack Snyder wielokrotnie chwalił się w mediach społecznościowych alternatywnymi zdjęciami antagonisty, które wzbudzają znacząco większy respekt. Pojawiają się zatem domysły, czy w przyszłym roku nawet i on nie zostanie nieco przemodelowany w stosunku do wersji, która wyszła już z Jossem Whedonem za sterami. Zwłaszcza, gdy Warner Bros. jest gotowy wyłożyć od 20 do 30 milionów dolarów na projekt.

liga

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Tenet – nowe zdjęcia głównych bohaterów

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.

Źródło: comicbookmovie.com  / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Youtube

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?