Advertisement

Limbo – nowy horror od Chrisa Peckovera

Chris Peckover stworzy horror Limbo. Ma on odpowiedzieć zarówno za jego scenariusz jak i reżyserię. Produkcją zajmie się Miramax.

Chris Peckover to twórca znany dotychczas z dwóch filmów. Były to Undocumented oraz Better Watch Out. Oba filmy były horrorami, a drugi z nich cieszył się przychylną opinią krytyków. Teraz reżyser zajmie się filmem Limbo. Opowie on historię młodej matki, która zostaje opętana przez coś złego. Istota ta stara się kontrolować ciało bohaterki i stopniowo je przejmuje. Wobec zagrożenia jakie zaczyna stanowić dla jej rodziny, protagonistka musi znaleźć sposób by pozbyć się przybysza. Czas nie działa jednak na jej korzyść.

Według Billa Blocka z Miramax, ma to być wysokojakościowe kino grozy.

Doświadczamy w tym momencie renesansu jakościowych horrorów. To gatunek, który coraz bardziej przyciąga globalną publikę. Mając dobry scenariusz ze świetnym pomysłem […] oraz świeże spojrzenie Chrisa Peckovera, Limbo jest projektem, który bardzo nas ekscytuje.

Zobacz również: Dziewczyna, która kochała Toma Gordona zostanie zekranizowana

fot. kadr z filmu Better Watch Out

 

Przy scenariuszu oprócz Peckovera pracuje również Matthew Jennison, który był wcześniej współproducentem Better Watch Out. Przy produkcji filmu, Miramax będzie współpracować z Barnyard Projects i Snoot Entertainment. Praca nad projektem rozpocznie się w styczniu.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Rialto Distribution

 

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?