Advertisement

Linda Hamilton widziana na planie nowego Terminatora!

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu nowego Terminatora, które są kręcone w Madrycie. Twitterowe konto Terminator Fans uchwyciło odtwórczynię roli dojrzałej Sary Connor (Linda Hamilton) razem z reżyserem Timem Millerem. Ponadto na planie pojawili się też Mackenzie Davis i Brett Azar (Terminator: Genysis).

Mackenzie Davis (Blade Runner 2049Halt and Catch Fire) gra jedną z głównych ról, a partnerują jej m.in. Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton. Oboje wcielają się w dobrze znane postacie z serii. Poza nimi na ekranie ujrzymy również Natalię Reyes (Lady, La Vendedora de Rosas) i Diego Boneta (Królowie krzyku). Natomiast Gabriel Luna (Agenci T.A.R.C.Z.Y.) wcieli się w nowego Terminatora.


Zobacz również: Serialowy Ghost Rider zostanie nowym Terminatorem!

James Cameron, mimo iż odzyskał prawa do swojej ukochanej marki i jest producentem wykonawczym filmu. Nie zasiądzie na stołku reżyserskim, bo w tym czasie będzie zajęty nowymi częściami Avatara. To miejsce przypadło reżyserowi Deadpoola, Timowi Millerowi, który miał już okazję pracować z Cameronem w 1991 roku przy produkcji Terminator: Dzień sądu. Obaj Panowie stworzyli odpowiedni zespół scenarzystów, planujących prawdopodobnie trylogię, która będzie zupełnie odrębną historią. W jego skład wchodzą: David Goyer (Blade, Mroczne miasto, Batman Nolana), Charles Eglee (Cień Anioła, Dexter), Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary Connor, Wojna światów) oraz Justin Rhodes.

Hamilton zagrała w pierwszej części Terminatora z 1984 roku, wcielając się wówczas w jedną z pierwszych, najsilniejszych bohaterek na srebrnym ekranie, Sarę Connor. W oryginalnym filmie poznaliśmy ją, gdy była jeszcze niewinną kelnerką, którą pragnie zabić bezwzględny Terminator i dowiaduje się, że urodzi syna, który poprowadzi ludzi do walki przeciwko maszynom. Aktorka powróciła do swojej roli jeszcze w sequelu z 1991 roku, jednak tym razem była już prawdziwą wojowniczką, która walczyła jak niedźwiedź, by za wszelką cenę ochronić swojego syna. Postać Sary ponownie pojawiła się w produkcji Terminator: Genisys z 2015 roku, ale wówczas w bohaterkę wcieliła się Emilia Clarke (Gra o Tron).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?