Listy do M. 4 wkrótce w kinach!

Poznaliśmy nowych bohaterów czwartej odsłony Listów do M.

Oprócz opisów postaci, pojawiły się także ich zdjęcia:

Magdalena Boczarska jako Dagmara: Kobieta, która postawi „zawodowe” życie Mela (Tomasz Karolak) na głowie. Zasadnicza, zdecydowana, „sfokusowana na target” bizneswoman, przedstawicielka londyńskiej centrali w Agencji Mikołajów, przyjeżdża do Polski, by wprowadzić zupełnie nowe, korporacyjne zasady do świata wigilijnych tradycji. Po latach przygód Mela – trafiła kosa na kamień. I chociaż Dagmara ucieka od magii świąt w korpo-znieczulicę, a Wigilię zamierza spędzić sama w hotelowym pokoju, to los szykuje dla niej Gwiazdkę, którą zapamięta na długo…

Kino Świat

Rafał Zawierucha jako Stefan: Każdy z nas zna kogoś takiego jak on… Programista-pracoholik, który wychodzi z domu tylko, gdy kończą mu się zapasy mrożonej pizzy. Gdyby nie źle zaadresowana przesyłka świąteczna, zapewne nie wiedziałby nawet, że jest już Wigilia. Wyjaśnienie gwiazdkowej pomyłki sprawi, że te święta Stefan będzie zmuszony przeżyć nie w świecie wirtualnym, a rzeczywistym…

Kino Świat

Cezary Pazura jako Arek: Wigilijną atmosferę w domu Agaty (Izabela Kuna) zaburzy pojawienie się nieoczekiwanego gościa. Arek – mężczyzna z zagadkową przeszłością – namiesza w jej relacji z Wojciechem (Wojciech Malajkat). A tam gdzie dwa męskie ego, tam kłopoty… i zacięta rywalizacja o serce kobiety, która zaowocuje wieloma zabawnymi sytuacjami. Jak zakończy się ten konflikt? Kogo wybierze Agata? I jak na to wszystko zareaguje Dusia (Weronika Wachowska)?

Kino Świat

Vanessa Aleksander jako Monika: Święta to czas, gdy nawet osoby, które znamy, mogą nas zaskoczyć… To właśnie spotyka Filipa (Borys Szyc) podczas wigilijnego dyżuru z Moniką. Młoda policjantka ma surowe podejście do zasad i charakter zgoła odmienny od roztrzepanej dziewczyny Filipa, Karoliny (Magdalena Różczka)… Mimo krótkiego stażu na komendzie już wypracowała sobie opinię „twardej baby” i służbistki, z którą nie warto zadzierać. Jak poradzi sobie z nią Filip? I czy ich wspólny świąteczny patrol pomoże Monice zrozumieć, że w życiu są ważniejsze sprawy niż… kodeks drogowy?

Kino Świat

Michał Zieliński jako Igor: Szalenie utalentowany uliczny grajek, który co chwila wpada w kłopoty. Jeśli nie ściga go właśnie straż miejska, to robi to zafascynowana jego głosem prezenterka radiowa – Karolina (Magdalena Różczka). Pozornie beztroski chłopak ma bardzo skomplikowaną przeszłość. Czy w te święta uda mu się wyjść na prostą?

Kino Świat

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?