Little Monsters – zwiastun dla dorosłych komedii o zombie

Na Sundance Festival można było obejrzeć niekonwencjonalną komedię z hordą zombie na pierwszym planie. Teraz wypuszczono zwiastun produkcji.

follows Dave (Alexander England), a washed-up musician who volunteers to chaperone his nephew’s kindergarten class field trip after taking a serious liking to the fearless schoolteacher, Miss Caroline (Lupita Nyong’o). Dave’s intentions are complicated by the presence of the world’s most famous kids’ show personality and competition for Miss Caroline’s affections, Teddy McGiggle (Josh Gad).

Bohaterem Little Monsters jest Dave (Alexander Endlgand), wypalony muzyk, który zgłosił się na ochotnika do pilnowania wycieczki szkolnej swojego bratanka. Na miejscu zauroczyła go nieustraszona nauczycielka prowadząca wycieczkę (Lupita Nyong’o). I wszystko byłoby w najlepszym porządku, gdyby nie obecność zombie.

Zobacz również: Fast Color – nowy serial superbohaterski Amazona od Violi Davis!

Reżyserem i scenarzystą Little Monsters jest Abe Forsythe. Oprócz Nyong’o i Englanda, wśród głównych bohaterów zobaczymy jeszcze Josha Gada. Na terenach Wielkiej Brytanii film będzie miał swoją premierę już w listopadzie.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?