Advertisement
Advertisementpixel

Long Shot – poznaj skomplikowane życie miłosne Charlotte w nowym fragmencie filmu!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała fragment swojej nowej komedii romantycznej pt. Long Shot. Gwiazdami produkcji są Seth Rogen oraz utalentowana Charlize Theron. Udostępniony materiał znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zapowiada się ostra komedia ze światowymi sławami w rolach głównych. Jak myślicie, czy ekrany duet Rogen-Theron zda egzamin, a co za tym idzie, zapewni odpowiednią dawkę zabawy oraz wzruszeń? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach. Serdecznie zapraszam do dyskusji!

Zobacz również: Domino – zwiastun nowego filmu z udziałem Nikolaja Costera-Waldau!

On jest upartym i zdeterminowanym pisarzem politycznym z talentem do kłopotów. Ona z kolei najlepszym dyplomatą tego kraju ze smykałką do… no cóż, praktycznie wszystkiego. Gdy Fred Flarsky ponownie spotyka się ze swoją pierwszą miłością, która jest także obecną panią Sekretarz Stanu w USA, mowa tutaj o Charlotte Field, to zachwyca ją swoim samokrytycznym humorem i wspomnieniami o młodzieńczym idealizmie kobiety. Bohaterka biorąc zatem udział w niespodziewanym wyścigu do Biura Owalnego, postanawia wynająć dawnego przyjaciela, by ten wspomagał jej przemówienia wyborcze, a ich nieomylna chemia prowadzi do światowego romansu. Jednakże beztroska nieostrożność mężczyzny, a także jego przeszłość i teraźniejszość bez problemu mogą szybko zniszczyć kampanię pani sekretarz, zanim ta jeszcze na dobre się zacznie. Omawiana produkcja na nowo definiuje wyrażenie stosunki międzynarodowe za pośrednictwem bluźnierczej, zabawnej i nieoczekiwanej miłości.

Reżyserem obraz jest Jonathan Levine. Twórca nakręcił omawianą komedię na podstawie scenariusza spod pióra Dana Sterlinga. Long Shot trafi do amerykańskich kin już 3 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate; Philippe Bossé

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?