Mad Max będzie miał jeszcze dwie kontynuacje?

Mad Max: Na drodze gniewu od samego początku odnosił sukces za sukcesem. Nie dziwi zatem, że dość szybko zaczęto zastanawiać się, czy twórcy pójdą za ciosem i zajmą się sequelem. Dopiero teraz jednak być może pojawiają się jakieś konkrety.

W ostatnim wywiadzie George Miller przyznał, że są pomysły jeszcze na dwie produkcje. W jednej z nich miałaby wystąpić Furiosa (Charlize Theron), w obu zaś grany przez Toma Hardy’ego tytułowy bohater. Póki co jednak nie ma za bardzo widoków na pracę nad nowymi projektami z tego uniwersum. Przede wszystkim sam Miller musi się uporać z Three Thousand Years of Longing z Idrisem Elbą i Tildą Swinton. Pozostają też oczywiście inne kwestie logistyczne, jak choćby pozbieranie obsady.

 Mad Max: Na drodze gniewu

kadr z filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Zobacz również: Zombieland: Double Tap – ekipa powraca w komplecie! Pierwszy zwiastun

Opis filmu Mad Max: Na drodze gniewu: Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?