Advertisement

Maffashion zaingerowała w Planetę singli 2: „Chciałam, aby mój epizod bardziej rzucił się w oczy”

Julia Kuczyńska, modelka i blogerka znana w pod pseudonimem Maffashion, zadebiutowała jako aktorka w komedii romantycznej Planeta singli 2. Gwiazda internetu opowiedziała o swoim premierowym występie na dużym ekranie.

Jedną z niespodzianek Planety Singli 2 jest gościnny udział jednej z najbardziej znanych blogerek modowych w Polsce, Julii Kuczyńskiej (Maffashion). Julia tak opowiada o swoim debiucie filmowym.

Moim marzeniem od lat, była możliwość sprawdzenia swoich sił na wielkim ekranie. Pracę aktorów szanuję, a swoją szansę potraktowałam z pokorą i jako duże wyzwanie, przygodę. Oczywiście mam duże doświadczenie w pracy przed kamerą i obiektywem, jednak to nie to samo, co szansa pojawienia się w kinowej produkcji. Chodziło mi to po głowie od lat, dlatego tak bardzo ucieszyłam się i cieszę, że już niedługo gotowy film z moim małym epizodem trafi na duży ekran.

maffashion planeta singli 2

Foto – Maciej Zdunowski / Gigant Films

Zobacz również: Planeta singli 2 – recenzja sequela przebojowej komedii romantycznej!

Jak blogerka wspomina pracę u boku zawodowych aktorów?

Sama praca na planie była dla mnie stresująca i mobilizująca zarazem. Pomimo tego, że już wcześniej wcielałam się w inne role, to jednak ta była dla mnie całkowicie nowym doświadczeniem. Pierwszy dzień zdjęciowy był rzuceniem mnie od razu na głęboką wodę, ponieważ zdjęcia były z Maćkiem Stuhrem, który jest genialnym aktorem. To potrafi lekko sparaliżować. Natomiast sama atmosfera na planie była cudowna. Bardzo zżyłam się z całą produkcją przez ten czas, wszyscy byli życzliwi i dbali o mnie. Do tego stopnia czułam się komfortowo, że gdy padł ostatni klaps dotyczący mojej roli, to autentycznie poczułam smutek, że to już koniec moich scen.

kuczyńska maffashion planeta singli 2

Foto – Maciej Zdunowski / Gigant Films

Zobacz również: Chodakowska komentuje plany filmu biograficznego i kariery aktorskiej

Okazuje się także, że postać, w jaką wcieliła się Maffashion jest częściowo wykreowana także przez nią.

Moja postać oczywiście była rozpisana wcześniej, natomiast zaskoczę wszystkich mówiąc, że to jak wyglądam w filmie jest całkowicie moim pomysłem. Reżyser od razu zaakceptował moją wizję. Spodobał mu się pomysł, aby moja filmowa Kasia w każdej scenie była ubrana na inny kolor! Począwszy od butów po czubek głowy. Chciałam, aby mój mały epizod bardziej rzucił się w oczy. Aby moja postać była bardzo wyraźna, inna i charakterystyczna.

Jak Julia Kuczyńska poradziła sobie na wielkim ekranie widzowie przekonają się już 9 listopada!

Źródło: Kino Świat / ilustracja wprowadzenia: fot. Maciej Zdunowski/Gigant Films

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?