Magdalena Popławska w nowym filmie reżysera kultowego Erratum

Magdalena Popławska – laureatka Złotych Lwów i aktorka, która od wielu lat jest gwarantem artystycznej jakości – powraca z nową, porywającą rolą w filmie Interior.

Z Magdą poznaliśmy się przy okazji realizacji serialu ‚Bez tajemnic’. Bardzo lubię jej ogromną wrażliwość i ekspresję. Prawdę powiedziawszy, gdy pisałem scenariusz, nie wyobrażałem sobie, aby zagrał ją ktoś inny” – mówi reżyser i scenarzysta Marek Lechki, twórca wielokrotnie nagradzanego, kultowego Erratum.

Interior to poruszająca historia dwojga bohaterów, którzy aby znaleźć szczęście, muszą zburzyć wszystko to, o co do tej pory walczyli. Obok nagrodzonej Złotymi Lwami za „Atak paniki” Magdaleny Popławskiej w filmie wystąpił Piotr Żurawski („Kamper”).

Zobacz również: Co oglądamy na Netflix? Polityka wiceliderem!

Premiera Interioru zaplanowana jest na 18 września. Film będzie można zobaczyć w najlepszych kinach studyjnych.

Magda i Maciek. Dwoje trzydziestokilkulatków szukających swojego miejsca na świecie. Ona, pewna siebie kobieta, stawiająca zawodowy sukces ponad rodzinę. On, uwięziony w szponach kapitalizmu, uciekinier, który wywraca swoje życie do góry nogami. Dwoje nieznajomych, których pozornie różni wszystko. Łączy ich jednak miejsce, w którym przyszło im żyć. To Polska – dla jednych kraj wielkich możliwości, dla innych ojczyzna zatracenia. Pewnego dnia ich losy skrzyżują się i sprawią, że nic nie będzie dla nich już takie samo. Czy Magda zdoła odmienić swoje życie i uratować rodzinę? Czy Maciek znajdzie dla siebie miejsce w świecie, który chce go zniszczyć?

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Paweł Flis

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?