Mała Syrenka – poznaliśmy odtwórcę roli Sebastiana?

Najprawdopodobniej dowiedzieliśmy się, kto wystąpi w kolejnym filmie live-action Disneya.

Sebastian jest sympatycznym krabem i zarazem jednym z głównych towarzyszy Arielki w filmie Mała Syrenka. Bliski podpisania kontraktu z Disneyem w kwestii tej postaci jest Daveed Diggs, którego mogliśmy zobaczyć w Velvet Buzzsaw, Zaślepionych czy Cudownym chłopaku.

Mała Syrenka

Fot. Araya Diaz/Getty Images/ Photofest

Zobacz również: Mała Syrenka – Harry Styles jednak nie będzie księciem

Mała Syrenka jest mocno inspirowana baśnią Hansa Christiana Andersena. Opowiada o młodej syrence-Ariel, która marzy o tym, żeby odrzucić życie pod wodą i stać się częścią świata ludzi. Zawiera pakt z podstępną wiedźmą Urszulą, która przemienia Ariel w człowieka, ale w zamian zabiera jej najcenniejszy dar – przepiękny głos. Dziewczyna będzie potrzebowała dużo odwagi, determinacji oraz pomocy wiernych przyjaciół – Sebastiana i Florka – aby poradzić sobie w nowych warunkach  i uporządkować sprawy w obu światach.

W głównej roli zobaczymy piosenkarkę i aktorkę Halle Bailey. Obsadzono również postaci Florka (Jacob Tremblay) oraz Blagiera (Awkwafina).

Źródło: Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?