Małgorzata Kożuchowska w nowym filmie Patryka Vegi z akcją we Wrocławiu!

Patryk Vega po wczorajszych rewelacjach związanych z serią Pitbull nie zwalnia i pokazuje, że w jego głowie roi się od pomysłów. Portal Wirtualnemedia.pl donosi, że planuje on kolejną wysokobudżetową sensacyjną produkcję, której akcja osadzona będzie we Wrocławiu. Film w reżyserii i na podstawie scenariusza Vegi ma opowiedzieć o grasującym w mieście seryjnym zabójcy. W obsadzie mają pojawić się takie nazwiska jak Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska oraz Andrzej Grabowski. Dla Kożuchowskiej ma to być szansa dla sprawdzenie się w całkiem nowej, intensywnej roli. Tytuł omawianej produkcji nie został jeszcze ujawniony.

Znalezione obrazy dla zapytania patryk vega

Fot. Anna Gostkowska, Copyright (C) Vega Investments

Zobacz również: Patryk Vega wraca do Pitbulla! Będzie serial i film!

W filmie nie zobaczymy natomiast twarzy znanych z poprzednich dokonań Vegi, takich jak Stramowski, Warnke, Dygant, Bołądź, czy Fabijański. Tych aktorów prawdopodobnie zobaczymy w drugiej części trylogii Kobiet Mafii, której premiera planowana jest na Walentynki 2019 roku. Przypominamy, że 30 maja na platformę Showmax wleci także serialowa wersja pierwszej odsłony.

Źródło: wirtualnemedia.pl / Ilustracja wprowadzenia: TVN

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?