Mamma Mia! Here We Go Again – najnowsze wideo z materiałami zza kulis

Kolejna część Mamma Mia! już za niewiele ponad tydzień. Zanim będzie mogli obejrzeć to widowisko, dla fanów przygotowano specjalne wideo ukazujące tę produkcję od kuchni.

Zobacz również: Player One – zobacz niesamowite wideo zza kulis!

Przygotujcie się na tańce, śpiew, a także dużo radości oraz miłości! Dziesięć lat po tym, jak film Mamma Mia! zgarnął na świecie więcej niż 600 milionów dolarów, twórcy zapraszają Was ponownie na magiczną, grecką wyspę Kalokairi w tym zupełnie nowym rozdziale muzycznego przedstawienia, opartego na pięknych piosenkach legendarnego zespołu ABBA. Znana z pierwowzoru obsada, razem z kilkoma nowymi twarzami, wśród których znalazła się m.in. Lily James (KopciuszekBaby Driver), powróci na ekrany kin już 20 lipca 2018 roku.

Producentami omawianego obrazu są Judy Craymer i Gary Goetzman. Oboje byli zaangażowani w tworzenie oryginału. Craymer jest także twórczynią oraz producentką światowego przeboju muzycznego.

Scenarzysta filmu Hotel Marigold, czyli Ol Parker, zajął się wyreżyserowaniem Mamma Mia! Here We Go Again na podstawie własnego tekstu. Twórcami historii są zaś: Catherine Johnson, Richard Curtis i wspomniany twórca. Z kolei Benny Andersson oraz Björn Ulvaeus powrócili, aby zająć się muzyką widowiska, jak również powziąć na swoje barki funkcje producentów wykonawczych. W ostatnim zadaniu wspomogą ich następujące osoby: Tom Hanks, Rita Wilson, Phyllida Lloyd, Richard Curtis i Nicky Kentish Barnes.

Obsada: Meryl Streep – Donna, Julie Walters – Rosie, Christine Baranski – Tanya, Amanda Seyfried – Sophie, Dominic Cooper – Sky, jak również Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård i Colin Firth – jako potencjalni ojcowi Sophie, czyli odpowiednio: Sam, Bill i Harry.

Źrodło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?