Advertisement

Mamy oficjalne potwierdzenie przenosin Jamesa Gunna do DC!

Raczej mało kto się łudził, że do tego transferu jakimś sposobem nie dojdzie, ale dopiero teraz wiemy na sto procent, że James Gunn zamiesza w filmach na podstawie komiksów DC i napisze scenariusz do Legionu samobójców 2.

A wiemy to z ostatniego odcinka DC Daily, na którym porusza się najważniejsze sprawy związane z inwestycją Warner Bros. Przy podaniu tej informacji podkreślono, że film będzie świeżym podejściem do serii.

James Gunn

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Prawdopodobnie poznaliśmy datę oficjalnego przejęcia 21st Century Fox!

Nie wiadomo do końca, co konkretnie miałaby oznaczać wzmianka o „świeżym podejściu”, jednak można mieć nadzieję, że Gunn doda nowej produkcji nieco spójności, której tak brakuje w uniwersum, jego Legion samobójców 2 wyznaczy tam nowe standardy, tak jak Strażnicy Galaktyki wyznaczyli je w MCU. No, chyba że ktoś odkryje jakieś kolejne mordercze tweety twórcy sprzed dekady…

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?