Advertisement
banner

Mandy – wściekły Nicholas Cage w morderczym szale! Japoński zwiastun!

Wytwórnia RLJE Films udostępniła japoński zwiastun nowego filmu z udziałem Nicholasa Cage’a, którym jest napędzany akcją thriller pt. Mandy. Trailer daje widzom przedsmak szalonej i krwawej wściekłości wspomnianego aktora podczas trwania tegoż nadzwyczaj dobrze ocenionego przez krytyków obrazu. Zapraszam zatem do oglądania!

Zobacz również: Viper Club – co jesteś w stanie zrobić dla własnego dziecka? Zwiastun filmu!

Reżyserem oraz scenarzystą widowiska jest Panos Cosmatos. Obsada składa się z następujących osób: Nicolas Cage, Andrea Riseborough i Linus Roache. Wytwórnia RLJE Films planuje wypuścić Mandy do amerykańskich kin już 14 września.

W omawianym filmie autsajderzy – Red Miller i Mandy Bloom, prowadzą spokojne oraz zadowalające życie. Kiedy przysłowiowy kawałek Nieba na Ziemi – tym razem o zapachu sosen – zostaje brutalnie zniszczony przez kult sadystycznego Jeremiaha Sanda, w opanowanego dotąd bohatera wstępuję niewyobrażalna wściekłość. Od tej chwili ślady Reda będą znaczyć niezliczone trupy i posoka krwi.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – RLJE Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?