Margot Robbie jako Sharon Tate na planie nowego filmu Tarantino!

Margot Robbie na swoim Instagramie pochwaliła się pierwszym zdjęciem w roli żony Romana Polańskiego, Sharon Tate. Fotka oczywiście została zrobiona na planie nowego filmu Quentina Tarantino, Pewnego razu w Hollywood! Musicie przyznać, że aktorka jak zawsze prezentuje się zniewalająco.

Fot. Instagram

Akcja Pewnego razu w Hollywood rozgrywa się w Los Angeles w roku 1969. Głównymi bohaterami filmu są Rick Dalton (Dicaprio), była gwiazda serialowego westernu oraz jego długoletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt).  Obaj próbują się odnaleźć w Hollywood ery hipisów, który różni się bardzo od tego Hollywood, który zastali, kiedy przybyli tu przed laty w poszukiwaniu kariery. Sąsiadką Ricka jest żona Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Quentin Tarantino do swojego dziewiątego dzieła, w którym jawi się nam w roli scenarzysty oraz reżysera zdążył zebrać ciekawą aktorską śmietankę. Oprócz DiCaprio i Pitta w Pewnego razu w Hollywood wystąpią także: Margot Robbie, Al Pacino, Tim Roth, Michael Madsen, James Marsden, Dakota Fanning, Burt Reynolds, Damien Lewis, Kurt Russel,  Timothy Olyphant, Luke Perry, Emile Hirsch oraz Scott McNairy.

Do roli Romana Polańskiego Quentin chciałby natomiast zaangażować polskiego aktora. Wciąż czekamy na informację, kto to będzie. Za produkcję odpowiada David Heyman wraz ze studiem Sony Pictures. Budżet filmu wynieść ma około 100 milionów. Once upon a Time in Hollywood ma mieć swoją premierę 9 sierpnia 2019.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?