Mark Duplass pracuje nad Creep 3!

Na Twitterze pojawiła się dziś informacja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom intrygujących horrorów.

Dziwak (Creep) to film z 2014 roku, w którym występuje zaledwie dwóch aktorów, a całość jest materiałem found footage. Żeby tego było mało, jeden z aktorów jest reżyserem (Patrick Brice), a drugi scenarzystą (Mark Duplass). Film ma do tego jeszcze dość niecodzienny format, bo zamyka się zaledwie w 77 minutach. Jest to godny reprezentant horrorów, który opowiada fascynującą historię. Aaron (Patrick Bryce) przybywa do domu Josefa (Mark Duplass) w odpowiedzi na ogłoszenie, w którym mowa jest o nakręceniu materiału filmowego. Przy pierwszym spotkaniu Josef opowiada, jaki jest cel tego materiału. Od tego czasu wplątujemy się w fascynujące monologi niesamowicie hipnotycznej postaci. A póżniej rozumiemy skąd metka horroru.

Film doczekał się kontynuacji w 2017 roku, którą znajdziecie na Netfliksie. Formuła filmu jest podobna, tylko tam Mark Duplass rozmawiać będzie z kobietą. Jest to jednak równie dobry i równie hipnotyczny obraz.

O pracach nad trzecią częścią dowiadujemy się właśnie teraz. Za scenariusz na pewno odpowiadać będzie Mark Duplass, a na fotelu reżysera chyba spokojnie można się spodziewać po raz kolejny Patricka Brice’a. Patrząc po tempie prac nad poprzednią odsłoną, Creep 3 pewnie pojawi się już w przyszłym roku.

Źródło: Bloody Disgusting / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Creep (2014)

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?