Advertisement

Marvel rozpoczęło odliczanie do Avengers 4

Niedawno studio Marvel ustawiło podobny licznik w przypadku Spider-Man: Far From Home. Teraz to samo zrobili przy swoim najbardziej oczekiwanym filmie.

Na stronie Marvela możecie zobaczyć białe logo Avengers 4, a pod nim zegar odliczający czas do premiery. Możecie to zobaczyć TUTAJ.

Avengers 4

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – Kapitan Ameryka na alternatywnych szkicach

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać. Oficjalne informacje dotyczące fabuły, jak i sam tytuł najnowszej produkcji trzymane są wciąż pod kluczem.

Za film odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?