Marvel Studios zamknięte do odwołania?

Wygląda na to, że problem z koronawirusem może rozciągnąć się jeszcze dalej, i to na całe Marvel Cinematic Universe.

Nie są to rzecz jasna oficjalne informacje, jednak podał je Charles Murphy, a dotychczasowe doniesienia tego dziennikarza przeważnie się sprawdzają. Jak wiemy, zdjęcia do takich produkcji jak WandaVision, Falcon & Winter Soldier czy Loki zostały wstrzymane. Wedle źródeł Murphy’ego, pracownicy działający na planie otrzymali od Marvel Studios maila, w którym oznajmiono im, że prace zostaną zawieszone do odwołania, najpewniej dopóki pandemia koronawirusa nie zostanie globalnie opanowana. Ma to dotyczyć każdego serialu i najpewniej też filmu.

intra Marvela kevin feige

Zobacz również: Nowe oświadczenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Kina, teatry i inne ośrodki kulturalne zamknięte na dłużej

Wiadomość Murphy’ego na Twitterze została potem skasowana przez autora, jednak – jeśli wierzyć jego słowom – nie z powodu wiarygodności, tylko za prośbą jednego z pracowników Marvel Studios, który o to poprosił, by nie wpływać demobilizująco na wielu jego kolegów. Czas pokaże, czy rzeczywiście tak się sprawy mają.

Źrodło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?