Masters of the Universe otrzymają nową wersję scenariusza?

Portal Deadline donosi, że Art Marcum i Matt Holloway (Iron ManTransformers: Ostatni rycerz, Men In Black: International) są w trakcie końcowych rozmów odnośnie stworzenia nowej wersji skryptu do Masters of the Universe.

Od 2007 roku, kiedy ogłoszono, że John Woo wyreżyseruje nowy obraz o He-Manie, fani coraz głośniej domagali się jego powstania. Jednak kolejne osoby, po Johnie Woo, zaangażowane do pracy nad tą produkcją rezygnowały, w tym McG czy David S. Goyer, który również tworzył do niej skrypt. Ostatecznie na fotelach reżyserskich Masters of the Universe zasiądą Aaron i Adam Nee, a historię postanowiono powierzyć Artowi Marcumowi i Mattowi Holloway’owi. Premiera filmu, zapowiadana wcześniej na grudzień 2019 roku, może ulec przełożeniu na bliżej nieokreślony termin, także z powodu przejęcia produkcji przez Sony Entertainment.

Masters of the Universe wyprodukują Todd Black, Jason Blumenthal i Steve Tisch ze studia Escape Artists, a producentami wykonawczymi będą Julia Pistor oraz David Voss z firmy Mattel.

Zobacz również: He-Man and the Masters of the Universe – zmiana na stanowisku reżysera

Pierwotnie Władcy wszechświata stanowili serią zabawek wprowadzonych w 1982 roku przez Mattel, a później przeniesionych na mały ekran w fomie serialu animowanego inspirowanego postaciami z tego uniwersum m.in. He-Man i Władcy Wszechświata czy She-Ra: Księżniczka mocy. W 1987 roku powstał także film w reżyserii Gary’ego Goddarda, w którym wystąpili Dolph Lundgren w roli He-Mana, Frank Langella jako Szkieletor oraz debiutująca wtedy na dużym ekranie Courtney Cox jako Julie Winston.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?