Matka aresztowana za pozostawienie dzieci z Kevinem samym w domu!

Mimo iż Kevin sam w domu to zabawna, familijna komedia o chłopcu dającym niezłe lanie złym włamywaczom, to nie powinno się próbować go odtwarzać w rzeczywistości. Otóż, całkiem niedawno w Muncie, czyli mieście ulokowanym w stanie Indiana, miał miejsce pewien, zarówno zabawny, jak i przerażający przypadek…

Kevin sam w domu

Fot.: Twentieth Century Fox Film Corporation

Zobacz również: X-Men: Mroczna Phoenix – międzynarodowy zwiastun!

Tak wiec policja znalazła dwójkę młodych cłapców samych w domu, których mama zwyczajnie poszła do pracy. Kobietę oczywiście aresztowano za skrajną nieodpowiedzialność. Najzabawniejsze w tym wypadku jest fakt, iż pozostawione bez opieki dzieci oglądały w tym czasie Kevina samego w domu. Trzeba przyznać, że chłopacy znaleźli się niemal w identycznej sytuacji, co główny bohater wspomnianego filmu. Szczęśliwie w ich remake’u popularnej historii nie pojawili się głodni pieniędzy włamywacze, tylko zatroskani o bezpieczeństwo pociech oficerowie. Niestety tym razem opowieść ma gorzkie zakończenie. Antagonistą bowiem okazała się ich własna matka, która aktualnie znajduje się pod aresztem.

Kevin sam w domu

Fot.: Twentieth Century Fox Film Corporation

Według raportu lokalnej policji, wspomniana kobieta stwierdziła, iż nie była w stanie załatwić dzieciom opiekunki. Chodzi tutaj o jej dwóch synów. Jeden ma siedem lat, a drugi młodszy, jedynie cztery. Oczywiście mama nie zapomniała udzielić starszemu chłopakowi odpowiedniego instruktażu odnośnie opieki nad bratem (tak, dobrze przeczytaliście, kobieta uczyła siedmiolatka opieki nad dziećmi), po uprzednim zwolnieniu go ze szkoły (nie ma to, jak zrobić dziecku zaległości w szkole). Zadowolona ze swojego postępowania kobieta wyszła następnie do pracy i zostawiła rzeczoną dwójkę samą sobie. Chłopców dostrzegł natomiast sąsiad i niezwłocznie zadzwonił po policję. Gdy funkcjonariusze prawa przyjechali na miejsce, siedmioletni chłopczyk zadzwonił po ciocię, bo nauczono go, by nie wpuszczać obcych (zuch chłopak!). Kiedy na miejscu pojawiła się w końcu krewna i wpuściła do domu oficerów, Ci odkryli, iż dzieci są pozostawione bez opieki i oglądają Kevina samego w domu. Konsekwencją tego wydarzenia było aresztowanie matki i postawienie jej zarzutu zaniedbania opieki nad małoletnimi chłopcami. Dziećmi kobiety zajmują się obecnie ich krewni.

Kevin sam w domu

Fot.: Twentieth Century Fox Film Corporation

Historyjka może i zabawna, lecz mogła się przecież skończyć tragiczne i to na wiele sposobów. Niech więc będzie ona dla Was przestrogą oraz zmotywuje do odpowiedniej i odpowiedzialnej opieki nad dziećmi. Te bowiem, mimo iż niejednokrotnie są mądrzejsze od dorosłych, same sobie w życiu bez naszej pomocy nie poradzą.

Źródło: MovieWeb.com / Ilustracja wprowadzenia – Twentieth Century Fox Film Corporation

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?