Matrix 4 – Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss na nowym ujęciu z planu!

Niedawno mogliśmy zobaczyć samego Neo podczas kręcenia jednej ze scen. Teraz czas na kolejną.

Matrix 4 to dosyć niespodziewana kontynuacja serii która, wydawałoby się, już dawno dobiegła końca. Pojawiło się nowe nagranie zrobione przez jedną z osób, którym udało się co nieco podpatrzeć. Dzięki temu możemy zobaczyć Keanu Reevesa i Carrie Anne-Moss jadących motocyklem. W przeciwieństwie do tego pierwszego, postać Trinity wydaje się nosić strój, do którego zdążyliśmy już przywyknąć. Czyżby jeździła razem z jedną z anomalii Neo?

Zobacz również: Matrix 4 – Neo na planie! Pierwsze ujęcie Keanu Reevesa

Poza Laną Wachowski nad scenariuszem będą pracować także Aleksandar Hemon oraz David Mitchell. Fabuła filmu oraz obsada póki co pozostają tajemnicą. Jednak wbrew początkowym plotkom, w najnowszej części ponownie zobaczymy Keanu Reevesa w roli Neo oraz Carrie-Anne Moss jako Trinity. Nie wiadomo co z Morfeuszem, którego wcześniej grał Laurence Fishburne. Variety spekuluje jednak, że studio Warner Bros może zaangażować kogoś młodszego. Nie ujawniono jeszcze daty premiery.

Przypominamy, że pierwszy Matrix miał premierę 20 lat temu i w 1999 roku zdobył m.in. cztery Oscary oraz cztery nagrody BAFTA. Z okazji tej rocznicy film powróci do wybranych kin i widzowie od 30 sierpnia będą mogli zobaczyć odświeżoną wersję. Łącznie powstały trzy części: MatrixMatrix: Reaktywacja i Matrix: Rewolucje, które zarobiły w sumie ponad 1,6 miliarda dolarów. Co więcej, trylogia sióstr Wachowskich okazała się jedną z najbardziej wpływowych w historii kina. Wiele z zastosowanych w niej rozwiązań bardzo szybko zostało skopiowanych i wykorzystanych przez innych twórców.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?