Advertisement
Advertisement

Matrix 4 – Michael B. Jordan w filmie sióstr Wachowskich?

Kilka tygodni temu Chad Stahelski – szef kaskaderów trylogii Matrix – wspomniał o pracach nad nową częścią serii. Ostatecznie sprostował swoje słowa, mówiąc tylko o hipotetycznej współpracy z Wachowskimi. Być może jednak coś jest na rzeczy.

Wypłynęły bowiem kolejne doniesienia, wedle których siostry Wachowskie mają wyreżyserować nową część ze scenariuszem Zaka Penna, w głównej roli zaś zagra Michael B. Jordan. Zdjęcia miałyby ruszyć gdzieś na początku 2020 roku. Nie wiadomo, czy nowy Matrix byłby  bezpośrednim sequelem, czy może prequelem w stosunku do trylogii.

Matrix

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw – Dwayne Johnson wypowiada się na temat potencjalnego angażu Keanu Reevesa

Jeżeli chodzi o największą gwiazdę trylogii Matrix, czyli Keanu Reevesa, aktor w przeszłości wspominał, że rozważałby powrót do franczyzy tylko i wyłącznie w przypadku pojawienia się Wachowskich na pokładzie. Kto wie, może zatem w przypadku spełnienia się powyższych pogłosek zobaczymy jakiś ciekawy powrót – chociażby w charakterze cameo?

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?