Matt Reeves ukończył pisanie pierwszej wersji scenariusza do The Batman?!

Gdy Matt Reeves przejął projekt nowego filmu o Batmanie, odrzucił skrypt Geoffa Johnsa i Bena Afflecka, pragnąć stworzyć coś swojego. Pewne źródła wskazują na to, że twórca ukończył pewien istotny etap pracy.

Umberto Gonzales z The Wrap zamieścił na swoim Twitterze informacje, jakoby Reeves ukończył prace nad pierwszą wersją scenariusza do The Batman i podesłał już ją studiu Warner Bros. do weryfikacji.

Reeves

Kadr z filmu Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości

Zobacz również: Venom złagodzony? Wyciekła kategoria wiekowa i czas trwania filmu

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. Póki co jednak czekamy na to, kto będzie nowym Mrocznym Rycerzem.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?