Men in Black International – świat nie uratuje się sam! Nowy plakat

Pojawił się nowy plakat przedstawiający głównych bohaterów Men in Black International.

Men in Black International

Fot. Materiały prasowe

Powitajcie nowe pokolenie agentów. Historia podąża śladami tytułowych bohaterów, którzy zostają wciągnięci w sprawę tajemniczej śmierci. Z popełnionym przestępstwem niestety powiązani są kosmici. Zatem kryminalna zagadka ma zasięg międzygalaktyczny i musi zostać, czego nietrudno się domyślić, jak najszybciej rozwiązana. Agenci natychmiast ruszają do boju, przeżywając po drodze nieziemskie przygody. Jesteście ciekawi, jak to wszystko się zakończy? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam już na seans. Ze zwiastunów obraz wygląda niesamowicie i na pewno warty jest waszej uwagi.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry z większą ilością przychodów w USA od Avatara! John Wick 3 na szczycie w weekendowym box office

Reżyserem  Men in Black International został F. Gary Gray (Szybcy i Wściekli 8Straight Outta Compton). W obsadzie filmu występują m.in.: Tessa Thompson, Chris Hemsworth, Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Rebecca Ferguson i Emma Thompson.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Sony

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?