Michael B. Jordan wyprodukuje historię superbohatera DC!

Michael B. Jordan w kinie superhero zasłynął dotąd jako świetnie wykreowany złoczyńca: Killmonger w Czarnej Panterze. Na swoim koncie ma też udział w niesławnym reboocie Fantasycznej czwórki Josha Tranka., w którym wcielił się w Johnny’ego Storma/Ludzką Pochodnię. Teraz pomoże przy ekranizacji komiksu DC Comics – Static Shock.

Poznamy niedługo filmową historie Static Shocka a.k.a. Virgila Hawkinsa. Ten debiutujący w świecie komiksów 1993 roku superheros wskutek zetknięcia się z gazem nieznanego pochodzenia uzyskał potężne moce elektromagnetyczne. Niektórzy mogli się z nim zetknąć w animacji z początku XXI wieku, która doczekała się czterech sezonów.

static

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: The Batman – nowe zdjęcia Batmana, Pingwina i Catwoman

Static Shock zostanie wyprodukowany także przez należące do Jordana Outlier Society, które połączy tym samym siły z Warner Bros. i Reginaldem Hudlinem, znanym twórcą komiksów, reżyserem i scenarzystą, który również został jednym z producentów.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Jestem zaskoczony. I nie znałem tej postaci. Tym bardziej jestem ciekawy filmu!

LeLi pisze:

zdrajca , z MCU do DC

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?