Michael Bay stworzy nowy film dla Sony

Michael Bay, reżyser Transformers i Armageddon wraca z nowym filmem. Twórca jest na etapie zaawansowanych rozmów z Sony w kwestii produkcji dzieła.

Nowy projekt Baya będzie filmem akcji o nazwie Black Five. Na razie nie znamy prawie żadnych informacji na temat fabuły. Wiadomo jedynie, że ma on skupić się na elitarnym oddziale dysponującym nowoczesną technologią. Zaskakującą informacją jest jednak, że razem z filmem od razu tworzona jest gra komputerowa. Oba dzieła mają promować się nawzajem.

Fot. kadr z filmu 13 godzin: Tajna misja w Benghazi

Zobacz również: Venom 2 – Woody Harrelson oficjalnie w obsadzie

Za scenariusz odpowie Ehren Kruger, który już wielokrotnie współpracował z Bayem. Napisał on go do kilku części Transformers. Producentem zostanie za to Erwin Stoff, który również ma za sobą pracę z amerykańskim reżyserem. Odpowiadał on za ten aspekt tworzenia filmu w 13 godzin: Tajna misja w Benghazi. Wygląda to, więc niczym reunion starych znajomych.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Francois G. Durand

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?