Michael Keaton powróci jako Vulture w kontynuacji Spider-Mana!

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że  Jake Gyllenhaal prowadzi negocjacje w sprawie objęcia roli Mysterio w kontynuacji Spider-Man: Homecoming, ale nie oznacza to końca nowinek związanych z tym filmem na dzisiaj. Okazuje się bowiem, że główny villain zeszłorocznego hitu ze stajni MCU, czyli Adrian Toomes a.k.a. Vulture. Rola postaci odgrywanej przez Michaela Keatona jest jednak trzymana na razie pod kluczem. Niewykluczone jest, że w drugiej części solowych przygód Petera Parkera, główny bohater będzie musiał zmierzyć się z grupą złoczyńców o nazwie Sinister Six, w której skład wchodzili Mysterio, Vulture. Dr.Octopus, Sandman, Electro oraz Kraven The Hunter. Niegdyś Sony miało w planach stworzenie produkcji o tej bandzie i być może pomysł ten chcą wykorzystać teraz włodarze Marvela?

sinister six

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Jake Gyllenhaal w Spider-Man: Homecoming 2? Są rozmowy na temat roli Mysterio!

Produkcja kontynuacji filmu Spider-Man: Homecoming rozpocząć się ma tego lata w Atlancie oraz kilku europejskich lokacjach. Na stołku rezyserskim ponownie zasiądzie Jon Watts, a scenariusz jeszcze raz napiszą Chris McKenna oraz Erik Sommers. Szczegóły fabuły nie są nam obecnie znane, ale Kevin Feige, czyli człowiek odpowiedzialny za MCU zdradził, że akcja filmu będzie miała miejsce kilka minut po wydarzeniach z czwartej części Avengers.

Spider-Man: Homecoming 2 swoją premierę będzie miał 5 lipca 2019 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]oom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?