Mile 22 – oto finałowy zwiastun filmu akcji z Markiem Wahlbergiem

Po paru zapowiedziach pojawił się wreszcie ostateczny trailer tego wypełnionego akcją filmu z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Oto, czego możemy się mniej więcej spodziewać po Mile 22:

Mile 22 nakręcił Peter Berg. Jego gwiazdami są: nominowany do Nagrody Akademii Filmowej Mark Wahlberg, John Malkovich, Lauren Cohan, Iko Uwais i Ronda Rousey.

Poznajcie Jamesa Silvę, operatora najbardziej cenionej jednostki CIA. Wspomagany przez ścisłe tajny zespół do zadań taktycznych, bohater musi odzyskać oraz przetransportować cenny nabytek, który zawiera groźne informacje do wydobycia przez Mile 22, zanim na sceny wkroczy niepożądany przeciwnik.

Scenariusz sporządziła Lea Carpenter na podstawie historii wymyślonej przez nią samą i Grahama Rolanda. Producentami widowiska zostali: Peter Berg, Mark Wahlberg i Stephen Levinson. Produkcją wykonawczą zajął się John Logan Pierson.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe STXfilms 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?