AdvertisementMillie Bobby Brown z siostrą stworzyły historię do filmu A Time Lost

Aktorka, która rozkwit kariery zawdzięcza Stranger Things kontynuuje swoją współpracę z Netflixem. Tym razem jednak, wspólnie ze swoją siostrą jest autorką fabuły do nowej produkcji – A Time Lost.

Nowy film amerykańskiej platformy streamingowej nosi nazwę A Time Lost. Scenariusz oparty jest o historię napisaną przez Millie Bobby Brown i jej siostrę Paige. Przedstawia historię długotrwałego sporu między dwoma familiami z Long Island. Konflikt zaczyna przygasać dopiero w momencie, gdy u córki jednej z rodzin zdiagnozowano raka.

Adaptacją fabuły na scenariusz filmu zajmuje się Anna Klassen. Jest ona również odpowiedzialna za ten aspekt w projektu w nadchodzącym filmie Dorothy and Alice. Millie Bobby Brown przy wsparciu PCMA Productions zajmuje się produkcją A Time Lost.

Fot. kadr z serialu Stranger Things

Zobacz również: The Umbrella Academy – nowi aktorzy w obsadzie 2. sezonu

Siostry Brown podzieliły się swoim entuzjazmem na temat filmu we wspólnym oświadczeniu.

Jesteśmy bardzo wdzięczne Netflixowi za ufność w nas i tę piękną historię, nad którą spędziłyśmy lata, pisząc ją i rozwijając. To opowieść o przyjaźni, rodzinie i pokonywaniu przeciwności nawet wtedy, gdy wydaje się, że świat rzuca na cię na kolana.

Oprócz zaangażowania w A Time Lost, Millie Bobby Brown wchodzi również w skład obsady filmu Enola Holmes. Będzie przedstawiać losy młodszej siostry ikonicznego detektywa, a Brown zagra tytułową rolę.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Etienne Laurent

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?