Misja Greyhound – film z Tomem Hanksem ominie kina!

Tom Hanks nie pierwszy raz występuje w produkcji nawiązującej swoją fabułą do wydarzeń z okresu II wojny światowej. Pamiętamy go z ról w takich filmach jak Szeregowiec Ryan czy też Most szpiegów. Jednak ten, którego premiera miała odbyć się w czerwcu b.r., będzie wyróżniał się na tle pozostałych. Misja Greyhound ominie kina i trafi wprost do internetowej dystrybucji na platformy VOD.

Od czasu zamknięcia kin w marcu większość obrazów filmowych zostało przeniesionych na późniejszy termin. Jednak niektóre postanowiono wypuścić na platformy i było to dobrym rozwiązaniem dla fanów, ale i dla producentów.

Również Sony Pictures zdecydowało się nie czekać na rozwój wydarzeń i podjęło radykalne kroki. W aukcji sprzedaży filmu zwycięzcą okazało się Apple. Bitewny dramat został zakupiony za gigantyczną kwotę 70 milionów dolarów. Dzieło z Tomem Hanksem będzie miało swoją premierę w ponad stu krajach, w ramach największego jak dotąd działania Apple TV+. Data wydania nie została jeszcze ustalona.

Platforma od Apple zaczyna powoli radzić sobie w świecie VOD. Świadczą o tym chociażby sukces serialu W obronie syna z Chrisem Evansem oraz debiutancka dystrybucja filmu Bankier, gdzie występują m.in. Samuel L. Jackson i Anthony Mackie.

W dziele reżyserowanym przez Aarona Schneidera zagrają takie gwiazdy, jak: Elisabeth Shue, Stephen Graham i Manuel Garcia-Rulfo. W roli głównej jako kapitana Ernesta Krausego zobaczymy oczywiście Toma Hanksa.

Hanks jest ostatnio szczególnie dużym nazwiskiem w oczach opinii publicznej z uwagi na to, iż on i jego żona Rita Wilson byli pierwszymi ważnymi osobistościami, których wynik testu na COVID-19 wyszedł pozytywnie.

 

Źródło: cinemablend.com

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?