Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 – film zobaczyło już 2 miliony widzów

Next Film, dystrybutor filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, poinformował za pośrednictwem kanałów społecznościowych, iż trzecią część Kogla Mogla zobaczyło w polskich kinach już dwa miliony widzów. Komedia umacnia się na pozycji najchętniej oglądanej produkcji w polskich kinach w 2019 roku.

Zobacz również: Kogel Mogel 3 – gwiazda serii rozczarowana filmem

View this post on Instagram

Dziękujemy ❤❤❤ #kogelmogel #miszmasz #miliony

A post shared by NEXT FILM (@nextfilm_pl) on

Najnowszą odsłonę serii wyreżyserował Kordian Piwowarski, na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. W obsadzie znaleźli się m.in.: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Zdzisław Wardejn, Maciej Zakościelny i Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz również: Powstanie Underdog 2! Co wiadomo o sequelu?

Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3 główna bohaterka Kasia (Graży­na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia­nym zalotnikiem Staszkiem Kola­są. Do Polski wraca niespodzie­wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło­poty.W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań­skich wybucha kryzys. Wolań­ska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka)

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 trafił do kin 25 stycznia.

Jak często chodzisz do kina?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: instagram/nextfilm / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WoBe pisze:

Za najgorszą komedię ostatnich 10 lat uważałem Ciacho Vegi. Muszę zmienić zdanie, gorszy jest tylko Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Dzisiaj puścili tego gniota w Canal+, aż się dziwię, że na takim kanale. Szczęście, że po tym g….e puścili Sicario 2. W kinie prosiłbym o zwrot kasy za bilety. Wcześniejsze 2 filmy były śmieszne, ten jest żałosny.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?