Mój piękny syn – przedpremierowe pokazy w Małopolskim Ogrodzie Sztuki!

W najbliższy weekend, 15-16 grudnia, Kino Pod Baranami zaprasza do Małopolskiego Ogrodu Sztuki na przedpremierowe pokazy niezwykłego dramatu Felixa van Groeningena Mój piękny syn. Na ekranie Steve Carell i nominowany do Złotego Globu Timothée Chalamet.

Mój piękny syn to najnowsze dzieło Felixa van Groeningena (nominacja do Oscara za film W kręgu miłości). To pełna emocji opowieść o bliskich uzależnionego od narkotyków nastolatka, którzy wspólnie z nim próbują przetrwać okresy względnego spokoju i burzliwe nawroty nałogu, siejącego spustoszenie w życiu całej rodziny. Scenariusz powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa  (Mój piękny syn) i jego syna Nica (Na głodzie), które stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa. W rolach głównych wystąpili Steve Carell (Big Short, Wojna płci) i Timothée Chalamet (Tamte dni, tamte noce; Ladybird) który za tę rolę otrzymał nominację do Złotego Globu.

Naszą recenzję filmu znajdziecie tutaj.

Harmonogram projekcji oraz bilety do nabycia na stronie Kina Pod Baranami.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

To będzie chyba najlepsza rola Abelarda Gizy.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?