Monster Hunter – premiera filmu przesunięta przez pandemię

Monster Hunter miał trafić do kin jeszcze we wrześniu tego roku. Niestety ze względu na pandemię, data ta stała się już nieaktualna.

Nowa data wyznaczona dla Monster Hunter to 23 kwietnia 2021 roku. Fani serii gier od Capcom będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jeśli wierzyć zapewnieniom reżysera, mają oni jednak na co czekać.

Wszystkie nasze potwory mają po 50-60 stóp wysokości. Są naprawdę niesamowite. Budujemy je z większą ilością detali niż dinozaury w Jurassic World. Po za tym wyglądają nawet lepiej, ponieważ nagrywamy w prawdziwych lokacjach w Republice Południowej Afryki i Namibii, co daje twórcom animacji coś do odniesienia się: prawdziwy wiatr, pył, realistyczne przebłyski światła. Potwory to tutaj jedyne CGI.

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Far Cry 6 oficjalnie zapowiedziany przez Ubisoft

Monster Hunter to film oparty o serię gier o tym samym tytule. Gracze mają szansę eksplorować w niej wielkie, żyjące światy i walczyć z jeszcze bardziej imponującymi ogromnymi monstrami. Film skupi się na losach Artemis, liderki oddziału sił ONZ (Milla Jovovich). W tajemniczy sposób zostaje ona przeniesiona na obcy ląd wypełniony groźnymi bestiami. Razem ze spotkanym na miejscu Hunterem (Tony Jaa) musi znaleźć sposób by zamknąć portal, który umożliwia potworom zaatakowanie Ziemi. Film reżyseruje Paul W.S. Anderson. Ma on już doświadczenie z ekranizacją gier. To właśnie on przeniósł do kin serię Resident Evil.

Źródło: comingsoon.net  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?