Morbius, Ghostbusters: Afterlife i Uncharted przesunięte przez Sony

I pojawiają się niestety kolejne opóźnienia. Sony zadecydowało, że aż trzy produkcje z ich stajni nie pojawią się w wyznaczonym uprzednio terminie.

Morbius – spin-off Spider-Mana – zostaje zatem przerzucony z 30 lipca na 19 marca przyszłego roku, Ghostbusters – z 10 lipca na 5 marca 2021, z kolei Uncharted pojawi się dopiero 8 października 2021. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że Wonder-Woman 1984 nie zostanie przeniesiona na jeszcze dalszy termin niż dotąd.

Fot. Sony Computer Entertainment

Zobacz również: TOP 20 – Ciekawe seriale dające do myślenia!

Reżyserem Morbiusa jest Daniel Espinosa, a jego scenarzystami Matt Sazama i Burk Sharpless. W tytułowego wampira wcieli się z kolei utalentowany Jared Leto. Na ekranie towarzyszyć mu będą Adria Arjona w roli Martiny Bancroft i Matt Smith.

Reżyserią nowego Ghostbuster zajmuje się z kolei Jason Reitman. Jest to twórca znany między innymi z W chmurach i Dziękujemy za palenie. W obsadzie znajdziemy za to znane twarze takie jak Sigourney Weaver i Bill Murray, ale również Paula Rudda i Finna Wolfharda. Premierę przewidziano na 10 lipca 2020 roku. Obecnie film jest w fazie postprodukcji.

Uncharted będzie prequelem gry z 2007 roku, o tym samym tytule. Seria koncentrowała się na losach Nathana Drake’a, czyli wszechstronnego poszukiwacza przygód i skarbów. Poprzednim reżyserem przypisanym do projektu był Travis Knight. Jest on autorem dobrze przyjętego Bumblebee oraz animacji Kubo i dwie struny. W tej chwili zaś wygląda na to, że na stołku reżyserskim zasiądzie Ruben Fleischer.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?