Morbius – pierwsze fabularne detale nowego spin-offa Spider-Mana!

Zapowiada się na wielką ofensywę Sony w kwestii projektów powiązanych z człowiekiem-pająkiem! Jeszcze dość daleko do premiery Venoma, a już na horyzoncie pojawia się kolejny gracz. Morbius ma być „horrorem akcji” ze sporym naciskiem na trzymanie się komiksowego pierwowzoru.

Oto jak ma się prezentować fabularnie Morbius wedle doniesień That Hashtag Show:

Horror akcji opowiadający o naukowcu, który starając się znaleźć lek na rzadką chorobę krwi, przypadkiem przemienił się w wampira. Pomimo obrzydzenia swoim łaknieniem krwi, postanawia rozpocząć polowanie na kryminalistów, którzy jego zdaniem nie są godni dalszej egzystencji.

Morbius

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Venom – Woody Harrelson opowiada o swojej roli!

Faktycznie brzmi to tak, jakby żywcem wyciągnięto tę historię z komiksu autorstwa Roya Thomasa i Gila Kane’a z 1971 roku. Sama zaś koncepcja antybohatera posiadającego dar będący jednocześnie przekleństwem wydaje się być szalenie fascynująca.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?