Morbius: The Living Vampire – jest pierwszy zwiastun! Vulture z MCU w jednej ze scen!

I tak oto pojawia się na horyzoncie kolejny projekt Sony. Po rozbuchanym Venomie pora na prawdopodobnie nieco bardziej mroczną produkcję.

Wygląda na to, że Morbius: The Living Vampire będzie swojego rodzaju genezą. Jak na pierwszy materiał wideo, dostajemy całkiem sporo informacji, w tym przekrój motywacji tytułowego antybohatera, a nawet zarys jego wyglądu po przemianie. Co najciekawsze jednak, w ostatniej scenie pojawia się Adrian Toomes a.k.a. Vulture ze Spider-Man: Homecoming. Czyżby to oznaczało, że w nieokreślonej przyszłości Morbius zamiesza w nowej fazie Marvel Cinematic Universe?

Zobacz również: Nalepsze filmy psychologiczne 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Morbius, czyli kolejny, wysoce oczekiwany spin off Spider-Mana zadebiutuje w kinach 31 lipca 2020 roku. Reżyserem projektu jest Daniel Espinosa, a jego scenarzystami Matt Sazama i Burk Sharpless. W tytułowego wampira wcieli się z kolei utalentowany Jared Leto. Na ekranie towarzyszyć mu będą Adria Arjona w roli Martiny Bancroft i Matt Smith.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mr. ?? pisze:

W Disney MCU nie ma miejsca dla takich postaci jak Morbius który zmienił się w potwora, Vermin, Puma, Cletus / Carnage, Venom (Brock a tym bardziej Thompson, Gargan, Lee Price)
co z resztą potwierdzili niszcząc postać Flasha Thompsona

Za to jest miejsce na poprawność polityczną, feminizm, lgbt
wystarczy wpisać Disney 666

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?