Mortal Kombat – obsadzono Shang Tsunga i Scorpiona!

Ekipa najnowszej filmowej odsłony kultowej gry wideo rośnie z dnia na dzień. Po parze Blade-Kano pora na ujawnienie kolejnej dwójki, która ma ze sobą pewne powiązanie.

I tak do obsady Mortal Kombat dołączają Chin Han (Mroczny Rycerz, Drapacz chmur, Ghost in the Shell) i Hiroyuki Sanada (Avengers: Koniec gry, Ostatni samuraj, Wolverine). Ten pierwszy wcieli się w Shang Tsunga, potężnego czarnoksiężnika potrafiącego wysysać dusze śmiertelników. Sanada z kolei zagra Scorpiona – jedną z flagowych postaci całej franczyzy, ogarniętego żądzą zemsty za śmierć swojej rodziny wojownika.

Mortal Kombat

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Mortal Kombat – wiemy, kto zagra Sonyę Blade i Kano!

Warner Bros. ustaliło, że Mortal Kombat będzie miał swoją premierę 5 marca 2021 roku. Tym samym stanie w szranki z Masters of the Universe. Prace nad filmem mają trwać już od końcówki maja. Jak dotychczas kultowa seria gier wideo była inspiracją dla dwóch filmów i jednego serialu.

Reżyserem filmu został Simon McQuoid, scenarzystą Greg Russo, produkcją zaś zajął się James Wan. W obsadzie znajdują się już również Joe Taslim w roli Sub-Zero, Ludi Lim wcieli się w Liu Kanga, Jessica McNamara – w Sonyę Blade, Josh Lawson Kano, Tadanobu Asano zagra Raidena Sisi Stringer wystąpi jako Mileena.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe, Eugene Powers / Tinseltown / Shutterstock.com

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?