Mortal Kombat – wiemy, kiedy zwiastun filmowej adaptacji gry!

Trwają pracę nad nowym filmowym ujęciem jednej z najsłynniejszych gier wideo nie tylko w swoim gatunku, ale i w całej historii branży. Dostaliśmy już kilka nazwisk, które wcielą się w co znaczniejsze persony z uniwersum.

Teraz pojawiła się informacja, kiedy Mortal Kombat przypuszczalnie dostanie pierwszy trailer, który pozwoli nam rzucić okiem na to, czego będziemy mogli się spodziewać po filmie. Producent Todd Garner zdradził na Twitterze, że najpewniej przyjdzie na to czas latem.

Zobacz również: Najlepsze filmy 2019 roku według Rotten Tomatoes i Metacritic

Warner Bros. ustaliło, że Mortal Kombat będzie miał swoją premierę 5 marca 2021 roku. Tym samym stanie w szranki z Masters of the Universe. Prace nad filmem mają trwać już od końcówki maja. Jak dotychczas kultowa seria gier wideo była inspiracją dla dwóch filmów i jednego serialu.

Reżyserem filmu został Simon McQuoid, scenarzystą Greg Russo, produkcją zaś zajął się James Wan. W obsadzie znajdują się już również Hiroyuki Sanada jako Scorpion, Joe Taslim w roli Sub-Zero,  Chin Han – Shang Tsunga, Ludi Lim wcieli się w Liu Kanga, Jessica McNamara – w Sonyę Blade, Josh Lawson Kano, Tadanobu Asano zagra Raidena, a Sisi Stringer wystąpi jako Mileena.

Premiera 15 stycznia 2021 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?