Advertisement

Może powstać sequel The Meg!

Pojedynek Jasona Stathama z ogromnym rekinem przyciągnął naprawdę dużą publiczność. Nic zatem dziwnego, że brany pod uwagę jest sequel The Meg.

Jak powiedziała producentka wykonawcza, plany są jeszcze na wstępnym etapie i jak na razie wszyscy chcą to zachować w tajemnicy. Ponadto wyraziła nadzieję, że wkrótce powstanie jakiś park rozrywki inspirowany filmem.

The Meg

kadr z filmu The Meg

Zobacz również: Knives Out – kryminał Riana Johnsona w gwiazdorskiej obsadzie rozpoczął zdjęcia!

Opis produkcji: Okręt podwodny wchodzący w skład międzynarodowego programu dotyczącego obserwacji dna morskiego zostaje zaatakowany przez masywną kreaturę, o której sądzono, iż wyginęła już lata temu. Wspomniana łódź w wyniku starcia odnosi poważne uszkodzenia i osiada na dnie Pacyfiku… z uwięzioną w jej środku załogą. Gdy czas nieubłaganie ucieka, ekspert do spraw ratowania na dużych głębokościach – Jonas Taylor (Statham), zostaje wynajęty przez wizjonerskiego, chińskiego oceanografa (Winston Chao), wbrew woli jego córki – Suyin (Li Bingbing), w celu uratowania pogrążonego w rozpaczy i znajdującego się w sytuacji bez wyjścia zespołu statku przed niepowstrzymanym jak do tej pory zagrożeniem. Tym okazuje się prehistoryczny rekin o długości 75 stóp, zwany megalodonem. Jednakże nikt nie mógł nawet przypuszczać, że lata temu doszło do skrzyżowania dróg rzeczonego bohatera z potworną kreaturą. Aktualnie wraz z pomocą Suyin, Taylor musi ponownie skonfrontować się z jego lękami i zaryzykować własnym życiem, aby uratować uwięzionych metry pod wodą biedaków… czy kolejne spotkanie z drapieżnikiem wszech czasów okaże się tym razem zwycięskie dla naszego bohatera?

Dopełnieniem międzynarodowej obsady filmu The Meg są następujący aktorzy: Cliff Curtis (Fear the Walking Dead), Rainn Wilson (Biuro), Ruby Rose (Orange Is the New Black), Winston Chao (Skiptrace), Page Kennedy (Rush Hour, Jessica McNamee (Sirens), Ólafur Darri Ólafsson (BFG: Bardzo Fajny Gigant), Robert Taylor (Focus), Sophia Shuya Cai (Somewhere Only We Know) i Masi Oka (Hawaii Five-0).

Jon Turteltaub wyreżyserował film na podstawie scenariusza sporządzonego przez Deana Georgarisa, Jona Hoebera i Ericha Hoebera. Ten z kolei powstał w oparciu o bestseller New York Timesa spod pióra Steve’a Altena. Produkcją obrazu zajęli się Lorenzo di Bonaventura, Belle Avery i Colin Wilson. Z kolei Wayne Wei Jiang, Randy Greenberg, Barrie M. Osborne i Gerald R. Molen zostali producentami wykonawczymi filmu.

Prehistoryczny rekin poluje na widzów w polskich kinach już od 24 sierpnia 2018 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?