Możliwe, że właśnie poznaliśmy filmy 5. fazy Marvela!

Jeszcze nie opadł kurz po ogłoszeniu 4. fazy Marvela to jednak spora część fanów, która nie jest zadowolona z przedstawionych produkcji już wypatruje kolejnej fazy z nadzieją na powrót swoich ulubionych bohaterów. Poznaliśmy prawdopodobnie daty premiery Black Panther 2 oraz Guardians of the Galaxy 3.

Disney już jakiś czas temu ogłosił daty trzech jeszcze niezatytułowanych produkcji 5. fazy Marvela. Twierdzi się, że będą one częściowo obejmować: Black Panther 2 (18 lutego 2022) oraz Guardians of the Galaxy 3 (6 maja 2022). Poinformował o tym Charles Murphy z serwisu That Hashtag Show. Ponadto coś dużego zostanie wydane 3 lub 10 maja 2024 r. Może wiązać się to Fantastyczną Czwórką, Srebrnym Surferem, a nawet Secret Wars. Chociaż nie wspomniano o tym, wiadomo również, że w planach jest sequel Capitan Marvel oraz nowy Blade’a z Mahershala Ali.

Plotki na temat Czarnej Pantery 2 słyszymy już od kilku miesięcy. Spekuluje się, że złoczyńcą będzie nie kto inny jak Namor, który w komiksach znany jest jako pierwszy mutant.

Jeśli chodzi o Strażników Galaktyki 3 to sam James Gunn potwierdził rozpoczęcie prac nad filmem dopiero po ukończeniu The Suicide Squad dla DC. Reżyser powiedział również, że przedstawi ostatnią iterację zespołu Strażników, jaką znamy, a premiera będzie miała miejsce po Thorze 4.

Miejmy nadzieję, że część z tych informacji jest prawdziwa! Przekonamy się o tym już  23 sierpnia podczas Disney D23 Expo w Kalifornii.

Źródło: cosmicbook.news/ Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?