Advertisement

Mulan – poznajcie filmową miłość tytułowej bohaterki!

Yosan An dołączył do adaptacji live action wytwórni Disney, a mowa tutaj oczywiście o zbliżającym się wielkimi krokami Mulanie. Aktor wcieli się w ukochanego tytułowej bohaterki – Chena Hongui. Natomiast Hua Mulan odegra Liu Yifei (znana również pod pseudonimem Crystal Liu). Informację podał The Hollywood Reporter.

Chen Hongui to pewny siebie i ambitny rekrut, który dołącza do zespołu dowódcy Tunga. Żołnierz szybko staje się najważniejszym sprzymierzeńcem Mulan i jej ewentualnym ukochanym. Postać podobno różni się od Li Shanga, kapitana armii chińskiej, który był główną romansową opcją dla tytułowej bohaterki w animowanej wersji filmu Disneya.

Ponadto obsadę zasilił również Chum Ehelepola, który odegra w produkcji Ramtisha. Razem z Skatchem (Utkarsh Ambudkar) stanowi w filmie interesujący duet. W obsadzie produkcji znajdują się także: Jet Li, Gong Li, Donnie Yen, Xana Tang i Ron Yuan.

Kadr z animowanego filmu Disneya pt. Mulan!

Fot.: Disney

Zobacz również: Nancy Drew and the Hidden Staircase – pierwszy fotos z planu zdjęciowego!

Mulan został wydany przez wytwórnię Disney w 1998 roku. Dzieło było adaptacją starodawnej, chińskiej legendy traktującej o Hua Mulan, czyli żeńskiej wojowniczce, która przebrała się za mężczyznę, w celu zastąpienia w armii swojego starzejącego się ojca.

Mulan to część ambitnego planu wytwórni Disney, zakładającego odświeżenie wszystkich najbardziej popularnych bajek rzeczonego przed momentem giganta. Wśród realizowanych obecnie projektów znajdują się następujące adaptacje live action: Król lew, Księga dżungli 2, Cruella, Czarownica 2, Dumbo, Kubuś Puchatek, Pinokio, Mała syrenka i wiele, wiele innych…

Lauren Hynek, Rick Jaffa, Amanda Silver i Elizabeth Martin zajmują się scenariuszem omawianego widowiska, które wyreżyseruje Niki Caro. Za jego produkcje odpowiedzialni są z kolei Chris Bender, Jason Reed i Jake Weiner. Mulan pojawi się w kinach 27 marca 2020 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Yosan An; materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?