Advertisement

Mulan – poznaliśmy kategorię wiekową

Za nieco ponad miesiąc premiera kolejnego hitu live-action Disneya.

Jak się okazuje, aktorska wersja Mulan będzie miała nieco wyższą kategorię wiekową, bo PG-13. Oznacza to, że twórcy przewidują nieco drastyczniejsze sceny od tych, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni w większości produkcji tego typu.

mulan 2020

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Najlepsze filmy familijne 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Mulan to część ambitnego planu wytwórni Disney, zakładającego odświeżenie wszystkich najbardziej popularnych bajek giganta. Wśród realizowanych obecnie projektów znajdują się następujące adaptacje live action. Nowa wersja ma zostać pozbawiona smoka Muszu czy musicalowych elementów, tworząc bardziej historyczną atmosferę niż kultowa animacja.

Lauren Hynek, Rick Jaffa, Amanda Silver i Elizabeth Martin sporządzili scenariusz do omawianego widowiska, które aktualnie kręci  Niki Caro. Za jego produkcje odpowiedzialni są z kolei Chris Bender, Jason Reed i Jake Weiner. Film pojawi się w amerykańskich kinach 27 marca 2020 roku.
Źródło: comicbookmocie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?