Advertisement

Mulan – tytułowa bohaterka zbroi się do walki w finałowym zwiastunie prosto z Super Bowl!

Jednym z największych wydarzeń tegorocznych materiałów z Super Bowl jest bez wątpienia trailer hitu Disneya.

Mulan pojawi się w kinach już pod koniec przyszłego miesiąca i z każdym kolejnym materiałem zapowiada się na produkcję, która odchodzi od oryginału bardziej niż którakolwiek dotychczasowa wersja live-action Disneya. To już chyba nie tyle aktorski remake, co reinterpretacja klasyki. Starczy powiedzieć, że niektóre sceny przywodzą wręcz widowiskowe sekwencje z spod znaku Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka.

Zobacz również: Najlepsze filmy familijne 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Mulan to część ambitnego planu wytwórni Disney, zakładającego odświeżenie wszystkich najbardziej popularnych bajek giganta. Wśród realizowanych obecnie projektów znajdują się następujące adaptacje live action. Nowa wersja ma zostać pozbawiona smoka Muszu czy musicalowych elementów, tworząc bardziej historyczną atmosferę niż kultowa animacja.

Lauren Hynek, Rick Jaffa, Amanda Silver i Elizabeth Martin sporządzili scenariusz do omawianego widowiska, które aktualnie kręci  Niki Caro. Za jego produkcje odpowiedzialni są z kolei Chris Bender, Jason Reed i Jake Weiner. Film pojawi się w amerykańskich kinach 27 marca 2020 roku.
Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?