Mysterio otrzyma solowy film?!

Jedną z niekwestionowanych gwiazd ostatniej odsłony przygód człowieka-pająka była właśnie postać odgrywana przez Jake’a Gyllenhaala. Teraz pojawiła się nowa, interesująca plotka.

Portal Latino Review rzucił informacją, jakoby Mysterio a.k.a. Quentin Beck miał wystąpić w produkcji, w której sam byłby głównym bohaterem. Jako że kreatywny były pracownik Starka i główny złoczyńca Spider-Man: Daleko od domu okazał się motorem napędowym najbardziej dochodowej produkcji Sony, rozważanie przez nich stworzenia solowego przedstawienia złoczyńcy wydaje się być jak najbardziej racjonalne.

Spider-Man

kadr z filmu Spider-Man: Daleko od domu

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki vol. 3 – Chris Pratt opowiada o możliwości pojawienia się Thora

Pasowałoby to zresztą do polityki Sony. W końcu Venom już nadszedł i szykuje się sequel, czekamy także na Morbiusa. Kto wie, może będzie to kolejna produkcja z nie-do-końca-superherosem w roli głównej?

Źródło: Latino Reviwe / Ilustracja wprowadzenia:

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?