Nagrania z przesłuchania do Birds of Prey zdradzają obecność nowych postaci?

Na platformie Vimeo udostępniono dwa nagrania do Birds of Prey, z których może wynikać, że w filmie ujrzymy Renee Montoyę alias The Question oraz złoczyńcę zwanego Black Mask.

Pierwsze z nagrań wykonanych przez aktorkę Jeanine Seralles (Co jest grane, Davis?, Kochankowie) dotyczy niejakiej Lopez. Oczywiście, imię postaci może nie być autentyczne, a jedynie wskazywać na kryptonim pozwalający utrzymać w tajemnicy prawdziwą tożsamość bohaterki. Portal Heroic Hollywood spekuluje, że może tu chodzić o detektyw Renee Montoyę zwaną też The Question. W poniższym materiale wspomniano też o ciele i gardle przeszytym strzałą, co może wskazywać na działanie Heleny Rosy Bertinelli/Huntress.

Renee Montoya

Renee Montoya, źródło: DC Comics

Drugie z nagrań dotyczy obecności złoczyńcy imieniem Cecil Rockus, który wykończył dziewięć grup przestępczych. Według redaktorów Heroic Hollywood, może tu chodzić o Romana Sionisa zwanego Black Mask – gangstera i przeciwnika Batmana. Co ciekawe, spośród wymienionych w materiale grup, w komiksowym uniwersum DC można spotkać chociażby: Golden Dragons, którym przewodzi Lynx II, oraz rodzinę Cassamento współtworzącą w Gotham City Cosa Nostrę i zajmującą się handlem heroiną.

Black Mask

Black Mask, źródło: DC Comics

Oba nagrania niestety zostały usunięte, co może świadczyć o tym, że były one autentyczne, a detale w nim wskazane mogą być uwzględnione w fabule filmu.

Zobacz również: Birds of Prey – kto wystąpi u boku Margot Robbie? Pierwsze pogłoski obsadowe

Za Birds of Prey odpowiadać będą reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się na początku 2019 roku. Możliwe, że film będzie posiadać kategorię wiekową R. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?